درمان خروپف در خواب

روش غیر تهاجمی درمان خروپف با لیزر  را می توان یکی از پیشرفته ترین و به روز ترین روشهای برطرف کردن خروپف دانست.این روش غیر تهامجی که کاملا بدون درد و خونریزی است را می توان به عنوان یک روش  کاملا ایمن معرفی کرد. درمان قطعی خروپف با لیزر در چندین جلسه با زمان کمی انجام میشود.

دریافت مشاوره رایگان

دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید

درمان قطعی خروپف با لیزر فوتونا:

این روش درمانی بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است و به عنوان یکی از پیشرفته ترین روشهای درمانی روز دنیا محسوب میشود . تنها پس از  طی چند جلسه تفاوت تاثیرات چشم گیر این روش را به طور قابل لمسی میکنید.

به مرور زمان پوست بدن و بافت های بدن دچار شل شدگی میشوند و همین مسئله در سقف دهان هم اتفاق میفتد و آرام آرام سقف دهان حالت شل شدگی پیدا میکند و شب هنگام خواب باعث افزایش خروپف میشود .

لیزر فوق پیشرفته فوتونا طی چند جلسه آرام آرام باعث سفت شدن سقف دهان میشود و به مرور زمان از شدت خروپف کم میشود.

درمان خروپف صفحه اصلی

مراحل درمان خروپف با لیزر فوتونا

برای اینکه درمان خروپف خود راآغاز کنید ابتدا باید علت خروپف را مشخص نمایید به این منضور باید به یک پزشک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید. پزشک به بررسی عوامل انسدادی حلق می پردازد وجود کیست وتوده را در ناحیه حلق بررسی مینمایدمیزان افتادگی سقف دهان را ارزیابی مینماید

البته این مرحله فقط به صلاح دید پزشک انجام میشودو ممکن است بیماران بسیاری نیاز به انجام این تصویر برداری ها نداشته باشند.

سوالات متداول درمان خروپف

خروپف در خواب گاهی به صورت یک بیماری مزمن است که معمولاً به خودی خود برطرف نمی شود. با این حال، جستجوی درمان مناسب می تواند به طور موثر علائم را مدیریت کند و کیفیت خواب شما را بهبود بخشد.

در حالی که خروپف می تواند یکی از علائم شایع آپنه خواب باشد، اما همه کسانی که خروپف می کنند این اختلال خواب را ندارند. برای تعیین اینکه آیا شما به خروپف مزمن دچار هستید ارزیابی بیشتر توسط پزشک  متخصص خواب ضروری است .  بررسی سایر علائم همراه مانند مکث در تنفس، خواب آلودگی در طول روز و خستگی بسیارو… مهم است.

اختلال خروپف در خواب می تواند افراد در هر سنی از جمله کودکان را تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که در افراد مسن شیوع بیشتری دارد، عواملی مانند چاقی، سابقه خانوادگی و برخی شرایط پزشکی می توانند خطر ابتلا به خروپف در خواب را در هر سنی افزایش دهند. مهم است که بدون توجه به سن از علائم و نشانه های بالقوه آگاه باشید و در صورت لزوم به دنبال مراقبت های پزشکی مناسب باشید.

پس از معاینه توسط پزشک متخخص خروپف در خواب و شناسایی علت ایجاد این اختلال و بر اساس میزان شدت علائم تعداد جلسات مورد نیاز برلی درمان خروپف شما مشخص می شود. درمان لیزری کاملا بدون درد و خونریزی و به صورت سرپایی انجام میشود.

درمان خروپف
شما نیز با مشکلات خروپف در خواب مواجه هستید
اطلاع دقیق از شرایط خود و نیز آشنایی بیشتر باروش های درمانی متناسب می تواند به شما در انتخاب بهترین روش درمان خروپف کمک کند
پیمایش به بالا